Rekonstrukce bytů - Praha

Každodenní život dává původně příjemnému interiéru pomalu ale jistě zabrat. Když se na stěnách objevují vrásky, nebo se dokonce drolí omítka, když umakartová koupelna začne působit nemoderně a stísněně, je na čase byt omladit a vrátit mu zašlý lesk. Mezi široké spektrum služeb společnosti Bosta Holding spadá právě i rekonstrukce bytu, při níž se soustřeďujeme především na kvalitně odvedenou práci, kterou oceníte i po letech. Do zrekonstruovaného bytu se budete rádi vracet po náročném pracovním dni a příjemné prostředí přispěje k vaší celkové pohodě.

Bohaté zkušenosti v oboru rekonstrukce bytu  ve městě Praha sbíráme již od roku 1991, za tu dobu našima rukama prošly stovky bytů. Na vlastní oči se o našich realizacích můžete přesvědčit v sekci reference .

Pod pojmem rekonstrukce bytu se skrývá spousta specifických činností jako například rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny i jakékoliv další stavební úpravy v bytě.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni poradit s ideálním dispozičním řešením, výběrem materiálů i zařízení. Vy víte, že Váš byt potřebuje omladit, my víme jak. V rámci celkové rekonstrukce bytu v Praze provádíme například elektroinstalace, instalatérské práce a topenářské  vč. dodávky zařizovacích předmětů dle výběru, obklady, dlažby, omítky  pokládku podlahy nebo výměnu dveří a oken. Spolupracujte s námi a odměnou Vám bude rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu na klíč, bez zdlouhavého vybírání a prověřování jednotlivých řemeslníků. Naši řemeslníci jsou zkušení profesionálové, kteří zajistí, aby rekonstrukce bytu od přípravných prací až po úklid a odvoz odpadu proběhla bez potíží a k Vaší plné spokojenosti. Na firmu Bosta se můžete spolehnout.

Průběh rekonstrukce bytu v Praze:

  • Vaši představu o rekonstrukci probereme na úvodní schůzce u nás
  • Zaujme-li Vás naše nabídka, provedeme zaměření prostor bytu
  • Ujasníme si výběr materiálů a zařizovacích předmětů
  • Vytvoříme Vám návrh rozpočtu (nabídka je zdarma)
  • Podepíšeme s Vámi smlouvu o dílo (termín realizace, rozsah prací, rozpočet)
  • Vlastní realizaci zvládáme obvykle do 7 až 28 dní (pracujeme i v běžném provozu)

Ceny rekonstrukce bytu jsou hodně individuální. Vždy záleží na rozsahu a použitých materiálech. Pro ilustraci jsme pro Vás připravili možné varianty rekonstrukcí včetně přibližných cen. Tyto informace najdete v sekci ceník – rekonstrukce bytu .

Rekonstrukce bytu není zrovna jednoduchou záležitostí a ne každý klient je v ní zběhlý. Důležité informace o průběhu rekonstrukce a potřebných dokladech si můžete přečíst v sekci časté dotazy – rekonstrukce bytu. Pokud by Vás zajímalo něco na specifického, neváhejte se na nás s Vaším dotazem obrátit telefonicky na 602 206 290 nebo na náš e-mail bosta@stavebniny-bosta.cz .

Ceník – Rekonstrukce bytu Praha

Zajímá Vás, kolik bude rekonstrukce bytu stát? Cena dle dohody.